Про нас

Перший дитячий магазин Limpopo відкрився ще у 2013 році. За цей час встигло підрости перше покоління наших клієнтів, разом з ними розвивались і ми. Асортимент магазину — це гарантовано безпечні, якісні та цікаві продукти як для немовлят і їх мам так і для школярів та підлітків.

У нас на сайті ви знайдете:

Ми співпрацюємо з провідними виробниками дитячих іграшок і постійно оновлюємо свій асортимент. На сайті представлені останні новинки відомих брендів: Lego, Nerf, Barbie, Hot wheels, L.o.l. surprise! та багато інших.

Лімпопо – дитячий супермаркет

Обираючи Limpopo ви отримаєте:

Гарантовану якість продукції. Адже якість — це наш спосіб проявити турботу. У нас представлена тільки сертифікована продукція, що має термін повернення впродовж 14 днів.

Високий рівень обслуговування. Продавці-консультанти мережі періодично підвищують кваліфікацію, адже кожен співробітник нашої команди, розуміє, що робота з дитячими товарами потребує дуже високого професійного рівня.

Унікальні акційні пропозиції. Для нас важливо, щоб батьки та діти отримали бажане на найбільш вигідних умовах, тому ми ретельно перевіряємо товари, постійно проводимо презентації, акції та розіграші для своїх покупців.

Головна мета Limpopo – дати дітям все необхідне для щасливого зростання та продовжувати рости разом з ними.